Каталог товарів
Клієнту
Мова:
Валюта:
0 (800) 330 698
Наша адреса
Україна, м Київ, вул. Крамського Івана, 14/34
Телефони
Графік роботи
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-17:00
  • сб-нд: вихідні
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Інновації в технологіях очищення води

Інновації в технологіях очищення води

Водні поверхневі і підземні системи відіграють важливу роль в питаннях водопостачання населення питною водою. Не менш важливо це і для промислових підприємств, транспорту, енергетики, сільського і комунального господарства.

З кожним роком екологічна ситуація в нашій країні стрімко погіршується. Проблема очищення води для жителів міст сьогодні стоїть як не можна гостро. На багатьох підприємствах викиди в навколишнє середовище перевищують всі допустимі норми, а проблеми скидання стічних вод не приділяється належної уваги.

Будівництво нових очисних споруд призведе до поліпшення ситуації в сфері екології та стан водних ресурсів.

Дослідження показали, що якість підземних вод, які використовуються для пиття, вище якості поверхневих водних об'єктів. Однак, слід зауважити, що в багатьох регіонах країни підземні води забруднені сульфатами, хлоридами, сполуками азоту, нафтопродуктами, фенолами, сполуками заліза, важкими металами.

Саме з цієї причини значно зростає вартість водопідготовки.

Основні проблеми станцій водоочищення:

  • Високе забруднення джерела водопостачання.
  • Скидання у водні об'єкти погано очищених стічних вод.
  • Викиди в атмосферу забруднювальних речовин від очисних споруд.
  • Біологічне очищення стічних вод не розв'язує проблему зі стоками від шкідливих і небезпечних виробництв - з нафтопродуктами, фенолами, рН, хлорорганікою, важкими металами, розчинниками і т.д. Через них порушуються процеси чистки.

Сьогодні, в століття передових технологій, пред'являються вищі вимоги до ефективності обладнання і систем водопідготовки.

Не випадково, інноваційні технології - важливий напрямок діяльності сучасних водоканалів.

Так, наприклад, можна відзначити запуск установки з виробництва гіпохлориту натрію. Цей реагент здатний замінити використовуваний раніше рідкий хлор. Крім того, використання гіпохлориту натрію виключає можливість забруднення води в трубах. Він нетоксичний, не утворює небезпечних сполук у воді для здоров'я людини.

Гіпохлорит отримують зі звичайної кухонної солі, при цьому він володіє такими ж сильними дезінфекційними властивостями, що і хлор.

На окремих підприємствах впроваджуються і використовуються сучасні технології видалення азоту і фосфору і впровадження систем ультрафіолетового знезараження. Це дозволяє отримувати без особливих витрат очищену воду і зменшити площі, займані очисними спорудами.

Використання біомембранні методу з використанням мікрофільтраційних повноволокнистих мембран забезпечує високу якість очищення води і скорочення обсягу споруд та займаних площ.

Схожі статті