Каталог товарів
Клієнту
Мова:
Валюта:
0 (800) 330 698
Наша адреса
Україна, м Київ, вул. Крамського Івана, 14/34
Телефони
Графік роботи
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-17:00
  • сб-нд: вихідні
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Мікропластик у питній воді. Шляхи попадання та вплив на організм людини

Мікропластик у питній воді. Шляхи попадання та вплив на організм людини

Ви до сих пір п'єте воду з пластикових пляшок?

Тоді будьте впевнені: разом із водою ви споживаєте мікропластік!

У своїй новій доповіді СВІТОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я проаналізувала шкоду мікропластіка на здоров'я людини при його попаданні з питною водою. У питну воду він надходить, як правило, з дощовою або стічною водою. Як підсумок - така вода надходить в систему забору води.

Що таке мікропластик?

Мікропластік - це дрібні частинки пластику, розміром менше 5 міліметрів. У більшості випадків він накопичується в водних і морських екосистемах. Для розкладання пластику знадобиться близько сотні, а то й тисячі років. Існує 2 види мікропластіка:

  1. Первинний. Він виникає при зносі автомобільних шин, деяких видів фарб і дорожнього покриття.
  2. Вторинний. Утворюється в результаті розпаду одноразового посуду, пляшок, пакетів.

Медики виділяють 3 види факторів, які можуть нести небезпеку для людини: фізичний вплив частинок, хімічні речовини, які виділяються пластиком, і бактерії, які на поверхні частинок утворюють біоплівки.

Потрапляючи в організм людини, мікропластік пошкоджує внутрішні органи, а також виділяє всередині організму небезпечні хімічні речовини:

- бісфенол А, який руйнує гормональний фон;

- пестициди.

В цілому, це може привести до порушення захисних властивостей організму, розмноження клітин, а також до уповільнення зростання. А ще частки мікропластіка можуть стати причиною утворення тромбів. Згідно з висновком доктора Герберта Тильго, президента Австрійського товариства гастроентерології, одним із факторів, який досить часто зустрічається у молоді і сприяє запаленню кишечника, а також раку товстої кишки, є мікропластік.

На сьогоднішній день за висновком ВООЗ немає необхідності в моніторингу рівня мікропластіка у воді питного призначення. Проте не можна безконтрольно продовжувати викидати пластик в навколишнє середовище, так як це впливає не тільки на здоров'я і благополуччя людини, а й на стан навколишнього середовища в цілому.

Чи впорається побутовий фільтр зворотного осмосу з мікропластиком?

Саме час знизити ризик потрапляння в організм мікропластіка і купити фільтр зі зворотним осмосом. У даній ситуації для очищення рекомендується використовувати побутовий фільтр зворотного осмосу, де одним із головних фільтруючих елементів є мембрана, розмір пор якої становить менш 0,0001 мікрон.

Крім фільтра для очищення води зі зворотним осмосом рекомендується уникати використання пластикових пляшок і контейнерів для їжі.

З більш детальним описом систем зворотного осмосу під мийку ви можете ознайомитися у нас на сайті, або зателефонувати нам по телефону +38 (044) 333 87 28.

Рекомендовані товари
Схожі статті