Каталог товарів
Клієнту
Мова:
Валюта:
0 (800) 330 698
Наша адреса
Україна, м Київ, вул. Крамського Івана, 14/34
Телефони
Графік роботи
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-17:00
  • сб-нд: вихідні
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Мінералізатори води

Мінералізатори води

Для здорового способу життя людини необхідна вода, насичена корисними природними речовинами. Але, з кожним роком, чиста природна вода стає менш доступною. Щоб уникнути перенасичення води шкідливими речовинами, повсюдно, використовують побутові та промислові фільтри для її очищення.

Найсучаснішим і ефективним способом для очищення рідини вважаються системи зворотного осмосу. В основі роботи лежить напівпроникна мембрана, що має дуже маленькі отвори. Вони затримують бактерії й віруси, розчинені солі та органічні речовини, залізо, речовини, що впливають на кольоровість і запах т. Е пропускає через себе тільки молекули води та легкі мінеральні солі.

Використання зворотноосмотичних систем може мати побічні ефекти. Так, наприклад, отримавши майже дистильовану воду, ви втрачаєте всіх корисних властивостей і речовин, необхідні для організму.

Маючи вузькі пори, мембрана системи зворотного осмосу затримує не тільки бактерії та віруси, а й частина важливих корисних мінералів.

Для того, щоб наситити воду корисними речовинами, використовують мінералізатори води, які збагачують її мінералами, солями кальцію, калію, натрію і магнію.

Мінералізатор є картридж, в якому міститися, в розчиненому вигляді, мінеральні солі. Проходячи через нього, вода насичується необхідними елементами. Його застосування в системі зворотного осмосу, дозволяє відновити воді мінеральний склад, наближений до складу природного або талої води.

Матеріал цього обладнання складається з компонентів природного походження, мінеральних солей і мікроелементів.

Встановлюється мінералізатор за накопичувальним баком, як фільтрувальний прилад, з використанням гранульованого кокосового вугілля. Пристрій усуває залишкові суспензії після мембрани, неприємні запахи та присмаки, які виникають, при застої бака.

Фахівці рекомендують, під час монтажу мінералізатора, встановлювати подвійний кран. З одного надходитиме прісна вода, через інший - збагачена.

Фільтр зворотного осмосу з накопичувальним баком і мінералізатором встановлюють під мийкою.

Але потрібно пам'ятати, що для зміни картриджів і зручності обслуговування, до системи повинен бути вільний доступ.

Схожі статті